30 lapkričio, 2022Daily Archives

Piešinių konkursas „Žiemos fantazija“

18-oji „Žiemos fantazija“ pakvietė visus informacinių technologijų entuziastus, mėgėjus ir naujokus kurti skaitmeninę žiemą! Konkurse dalyvavo 5–6 klasių mokiniai. Jų atlikti darbai: Airidas Menkevičius – „Kalėdinis paštas“, Tėja Sasnauskaitė – „Šv. Kalėdų eglutė“, Emilija Račiūtė – „Žiemos linksmybės“, Samanta Skugorovaitė – „Pingvinai“, Ugnė Buzaitė – „Vaiko fantazija“, Vilius Burakovas – „Debesėlių laiškas“, Smiltė Zaveckaitė – „Pingvinai žiemą“.

Darbai publikuojami interneto svetainėje https://kaledos.nkkm.lt/index.php/atvirukai ir mokyklos tinklalapyje skiltyje „Mokinių darbai“.

Edukacinis renginys „Kelionė į pojūčių pasaulį“

Penki 2–4 kl. mokinukai dalyvavo Veisiejų šeimos centre įrengtuose interaktyviuose sensoriniuose kambariuose vykusiame edukaciniame renginyje „Kelionė į pojūčių pasaulį“, kurį organizavo VšĮ Lazdijų švietimo centro specialioji pedagogė Asta Panebažienė. Sensoriniai kambariai – tai aplinka, pritaikyta visų minėtų pojūčių sužadinimui ir stimuliavimui vienu metu. Pradžioje vaikai prisiminė savo pojūčius: regą, klausą, uoslę, skonį, lytėjimą. Vedini šių pojūčių žaidė ugdomuosius žaidimus, lietė įvairių tekstūrų paviršius, uodė, ragavo, klausė skirtingus garsus, matė įvairias spalvas. Pojūčių stimuliacija padėjo vaikams nusiraminti, atsipalaiduoti ir kartu skatino atkreipti dėmesį į skirtingas aplinkas, didino susidomėjimą, motyvavo, skatino tyrinėti. Aktyvi veikla suteikė ne tik malonumą, bet kartu ir gerino judesių koordinaciją, tikslumą.