24 lapkričio, 2022Daily Archives

Ugdymo turinio atnaujinimas pristatytas mokinių tėvams

Lapkričio 11 d. mokyklos UTA komanda, administracija, priešmokyklinio, pradinio ir pagrindinio ugdymo mokytojai nuotoliniu būdu susitiko su mokyklos mokinių tėvų bendruomene, kad supažindintų su ugdymo turinio pokyčiais, kurie atkeliaus į mokyklą su atnaujintomis bendrosiomis ugdymo programomis. Tėvams buvo pristatytos prielaidos, dėl kurių keičiamas ugdymo turinys, svarbiausi ugdymo pokyčiai. Kiekvieno mokomojo dalyko mokytojai paaiškino tėvams, kaip keisis ugdymas.

Lietuvos kariuomenės dieną paminėjome žaisdami futbolą

Šiandien po pamokų Šeštokų mokyklos 8–9 klasių mokiniai, futbolo gerbėjai, dalyvavo salės futbolo turnyre, skirtame Lietuvos kariuomenės dienai paminėti.

Turnyre dalyvavo keturios komandos: „Tankai“, „Dūminoškės“, „Turniketai“, „Granatos“. Komandą sudarė du vaikinai ir dvi merginos. Žaidėme rato sistema du kėlinius po 4 minutes.

Po atkaklių, permainingų, intriguojančių kovų paaiškėjo komandų užimtos vietos turnyre.

Trečios vietos laimėtojai paaiškėjo po baudinių serijos, kurioje taiklesnė buvo „Turniketų“ komanda (Jokūbas, Ligita J., Vilius, Toma) – apdovanoti bronzos medaliais.

Antrą vietą užėmė komanda „Dūminoškės“ (Edvinas, Alanas, Dileta, Emilija), jiems įteikti sidabro medaliai.

Salės futbolo turnyro, skirto Lietuvos kariuomenės dienai paminėti, nugalėtojais tapo komanda „Granatos“ (Gytis, Gustas, Eglė ir Karina), kuriems atiteko aukso medaliai.

Per pertrauką vyko du taiklumo į mažus vartelius konkursai, kuriuos tarp merginų laimėjo Gerda, tarp vaikinų – Vilius.

Už apdovanojimus dėkojame Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui, projektas „Aktyvi ir kūrybinga Šeštokų mokyklos bendruomenė 2022“.

Apdovanojimus komandoms ir konkursų laimėtojams įteikė pati Šeštokų mokyklos direktorė A. Burbaitė.

Noriu pasidžiaugti aktyviu Šeštokų mokyklos mokinių branduoliu, kurie esant menkiausiai galimybei visuomet dalyvauja organizuojamose sportinėse veiklose mokykloje.