21 lapkričio, 2022Daily Archives

Penktokai susitiko su aktore K. Savickyte

Lapkričio 21 dieną Šeštokų mokykloje vyko Kultūros paso literatūrinė edukacija 3–5 klasės mokiniams „Kaip sukurti istoriją?“, kurią vedė aktorė Kristina Savickytė.

Aktorė papasakojo, kokių savybių reikia norint tapti aktoriumi, ir mokė kurti istoriją. Įdomu tai, kad patys mokiniai kūrė istoriją. Po kūrybinio proceso K. Savickytė atsakinėjo į mokinių pateiktus klausimus, kurių buvo daug.

2 kl. mokiniai dalyvavo užsiėmime „Pasaka su uodega. Teatralizuota edukacija su Kristina Savickyte“. Antrokai kartu su aktore ir knygų autore sekė pasaką, diskutavo apie jausmus ir vertybes.

Greitai pasibaigė kūrybinė pamoka, palikusi puikių emocijų ir sužadinusi kūrybiškumą.

Septintokai tapo „mikrobų detektyvais“

2022-11-15 Šeštokų mokyklos 7 kl. mokiniai su auklėtoja, technologijų mokytoja Jolita Jasevičiene, vyko į Alytaus kolegijos STEAM centro Maisto technologijų, kulinarinio meno ir sveikatinimo laboratorijos vykdomą edukaciją „Mikrobų detektyvai“.

Mokiniai buvo skatinami laikytis rankų higienos ir higienos maisto gamybos proceso metu kasdieniniame gyvenime. Buvo primenama, kokia svarbi higiena visomis prasmėmis kasdienybėje, ypač pandeminiu laikotarpiu. Vykdydami tyrimus mokiniai mokėsi kritiškai mąstyti, teisingai vertinti ir analizuoti gautus rezultatus, jais remdamiesi daryti išvadas. Atlikdami eksperimentą, patobulino laboratorinius analitinius įgūdžius.