17 lapkričio, 2022Daily Archives

Orientacinis žygis po Kalniškės mišką, skirtas Lietuvos kariuomenės dienai paminėti

Šiandien Šeštokų mokyklos NVŠ grupės jaunieji šauliai dalyvavo orientaciniame žygyje po Kalniškės mišką, skirtame Lietuvos kariuomenės dienai paminėti.

Jaunieji šauliai Kalniškės miške įsikūrė stovyklavietę, susiskirstė į keturias komandas ir pagal duotas koordinates naudodamiesi žemėlapiu, kompasu ir kariniu matlankiu turėjo surasti Kalniškės miške paslėptus aštuonis taškus. Prie kiekvieno taško pasidaryti komandos asmenukę ir nusiųsti žygio teisėjui – jaunajam šauliui Lukui.

Po labai įnirtingos ir atkaklios kovos, suradę visus taškus bei įveikę 15 kilometrų trasą, Šeštokų mokyklos jaunieji šauliai grįžo į stovyklavietę.

Susumavus rezultatus paaiškėjo orientacinio žygio, skirto Lietuvos kariuomenės dienai paminėti, nugalėtojai ir prizininkai.

Trečia vieta atiteko komandai KAŠ (Emilis, Gytis, Eglė, Nojus G., Vilius), antrą vietą iškovojo komanda BOYKARTS (Gerda, Ligita, Beatričė, Alanas ir Karolis). Orientacinio žygio po Kalniškės mišką, skirto Lietuvos kariuomenės dienai paminėti, nugalėtojais tapo komanda DŽIUMBRYNAS (Gustas, Jokūbas, Tadas, Nojus P. ir Rytis). Sveikiname!

Žygio nugalėtojai ir prizininkai  apdovanoti medaliais. AČIŪ Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui.

Dėkoju Lazdijų rajono savivaldybei už suteiktas galimybes Šeštokų mokyklos jaunuoliams aktyviai ir turiningai leisti laisvalaikį savaitgaliais.

Taip pat ačiū mano dešiniajai rankai Lukui Ažukui už įdomiai ir išradingai suorganizuotą orientacinį žygį po Kalniškės mišką Šeštokų mokyklos jauniesiems šauliams.

Dar norėčiau pasidžiaugti savo aktyvia, ištverminga, valinga, fiziška jaunųjų šaulių karta. Jūs kiečiausi!

Vasaros namų darbai naudos atnešė rudenį

Šių metų birželio-spalio mėnesiais buvo organizuojamas respublikinis eilėraščių ekranizacijų ir fotografijų konkursas „Kuriu – vaizdu, garsu, žodžiu“, jį rengė Zarasų „Ąžuolo“ gimnazija padedama Zarasų r. sav. viešosios bibliotekos.

Pasak organizatorių, daugiausia darbų atsiųsta į fotografijų sekciją – dalyvauti panoro apie 80 mokinių. Fotografijas reikėjo suderinti su pačių mokinių sukurtais ar pasirinktais kitų autorių eilėraščiais ir miniatiūromis, o savo pasirinkimą dar ir paaiškinti.

Džiugu, kad 7–8 klasių mokinių grupėje laureate tapo ir antrąją vietą užėmė mūsų mokyklos mokinė Gabrielė Kavaliauskaitė. Jai konkurso organizatorių atsiųstą diplomą ir dovanėles įteikė bei pasveikino mūsų mokyklos direktorė.