16 lapkričio, 2022Daily Archives

Aštuntokai dirbo Alytaus STEAM centre

Lapkričio 15 d. 8 klasės mokiniai lankėsi Alytaus STEAM centre. Su biologijos mokytoja Rima Petrauskiene  biologijos ir chemijos laboratorijoje atliko praktikos darbą tema „Dirbtinis inkstas“. Mokiniai stebėjo dirbtinės plėvelės – „žarnos“ pralaidumą įvairioms medžiagoms. Joms atpažinti naudojo įvairius cheminius reagentus, kuriuos lašino į mėgintuvėlius ir stebėjo, kaip tirpalai keičia spalvą. Kita dalis mokinių su fizikos mokytoju Audriumi Kazakevičiumi IT ir robotikos laboratorijoje  konstravo nesudėtingus robotus ir programuodami „mokė“ ne tik atlikti paprasčiausius judesius, bet ir įveikti labirinto trasą.

Tolerancijos diena

Vykdydami Vaikų ir paauglių nusikalstamumo programą „Gerumo link“ šiandien minėjome Tarptautinę tolerancijos dieną. Šių metų simbolis – Tolerancijos namas. Visos klasės gamino, piešė, lipdė savo Tolerancijos namą. Vėliau renginio metu kiekviena klasė pristatė, kas jų name „gyvena“.