15 lapkričio, 2022Daily Archives

Šeštokai lankėsi Alytaus kraštotyros muziejuje

Lapkričio 15 dieną Šeštokų mokyklos 6 klasės mokiniai su lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Vilma Busilaite dalyvavo edukacinėje programoje „Be gimtosios kalbos neišgyvensi nė dienos“ Alytaus kraštotyros muziejuje. Mokiniai sužinojo apie Dzūkijos regiono knygnešystės ypatumus, knygų gabenimo ir platinimo paslaptis, slaptųjų mokyklų veiklą, garsiausius vietos knygnešius. Mokiniai žaisdami žaidimą „Nugabenk knygą“ turėjo galimybę patirti, su kokiais pavojais susidurdavo knygnešiai.

Antrokų išvyka į A. Matučio memorialinį muziejų

Lapkričio 14 d. 2 klasės mokiniai ir mokytoja lankėsi vaikų poeto A. Matučio memorialiniame muziejuje Alytuje. Mokiniai prasmingai leido laiką edukacijoje „Pabūkim pas Matutį linksmai“. Muziejaus darbuotoja parodė poeto kambarį, kuriame daugiausiai laiko praleido kurdamas, apžiūrėjo poeto knygų biblioteką, pasivaikščiojo A. Matučio skulptūrų parke. Taip pat mokiniai atliko linksmas užduotėles kurdami eiles. Tiesiog puiki ir turininga diena.