22 rugsėjo, 2022Daily Archives

STEAM būrelio nariai atliko eksperimentus su augalais: pavasarį pasėjo sėklas, jas daigino, persodino daigus ir iki rudens augino lysvėse prie mokyklos ir namuose. Už kantrybę gamta dosniai atsilygino.

Visos projekto nuotraukos yra čia.

10 km žygiavo devintokai

2022 m. rugsėjo 22 d. įvyko Lazdijų rajono savivaldybės administracijos organizuotas baigiamasis renginys-žygis „Judėk. Pažink. Atrask. Lazdijai“, skirtas Europos judumo savaitei 2022. Žygio metu kartu su visais dalyviais Lazdijų r. Šeštokų mokyklos 9 kl. mokiniai patyrė smagių iššūkių: keliavo aplink Lazdijų miestą ir įveikė 10 kilometrų trasą.

Žygis prasidėjo Lazdijų Nepriklausomybės aikštėje. Po instruktažo, bendros mankštos startavo grupelės žygeivių. Pakeliui sustodami pailsėti ir pasistiprinti mokiniai nužingsniavo numatytus 10 kilometrų ir finišavo Lazdijų Nepriklausomybės aikštėje. Žygiuotojams įteikti medaliai.