9 kovo, 2022Daily Archives

Šeimų diena

2022-03-03 Lazdijų r. Šeštokų mokyklos klasių auklėtojai ir mokinių taryba organizavo Šeimų dieną, kurios metu 16 šeimų nuotoliniu būdu varžėsi viktorinoje sveikos gyvensenos tema. Geriausias sveikos gyvensenos žinias pademonstravo Skeberdžių šeima, užėmusi I vietą ir laimėjusi sveiką prizą. II vietą užėmė Gudžiūnų šeima, III vietą – Juodeškaitės. Visoms šeimoms buvo įteiktos padėkos. Dėkojame visiems dalyviams ir organizatoriams.

Edukacijos Lazdijų muziejuose

10 klasės mokiniai šiandien aplankė Lazdijų krašto muziejų ir tik ką atidarytą Laisvės kovų muziejų. Tai, ką pamatėme ir išgirdome, paliko tikrai didelį įspūdį. Dėkojame muziejininkėms Daivai Andruškevičienei ir Jūratei Paciukonienei už įdomias edukacijas.

Istorijos mokytojas R. Janulevičius.

Iš „Temidės“ konkurso – su laimėjimu

Kovo 9 dieną mūsų mokyklos 10 klasės mokinių komanda „Šeštokų mokyklos detektyvai“: Paulius Bansevičius, Ema Burinskaitė, Justina Gliaudeniūtė, Monika Montvilaitė ir Skaistė Karauskaitė, dalyvavo moksleivių teisinių žinių konkurse „Temidė“, kurį organizavo Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Lazdijų rajono policijos komisariato veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja R. Ribinskienė. Mūsų komanda užėmė trečią vietą. Šaunuoliai!

Istorijos mokytojas R. Janulevičius

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną minėjome tinklinio aikštelėje

Šiandien Šeštokų mokyklos ir Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Šeštokų vidurinio ugdymo skyriaus mokiniai paminėjo Lietuvos nepriklausomybės dieną žaisdami tinklinį.

Turnyre dalyvavo keturios komandos, kurios žaidė tarpusavyje rato sistema.

Po atkaklios ir permainingos kovos paaiškėjo turnyro prizininkai ir nugalėtojai. Ketvirti turnyre liko komanda „REMP“, trečią vietą užėmė „Titanai“, antra vieta atiteko komandai „Gabija ir CO“.

Turnyro, skirto Lietuvos nepriklausomybės dienai paminėti, nugalėtojais tapo komanda „Kovotojai“. Sveikiname.

Už medalius norėtume padėkoti Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui, projektas „Aktyvi ir kūrybinga Šeštokų mokyklos bendruomenė“.

Smagu, kad Šeštokų mokyklos ir Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Šeštokų skyriaus jaunimas aktyviai dalyvauja pilietiškumo akcijose, organizuojamose per sporto turnyrus.