4 kovo, 2022Daily Archives

Ačiū vienuoliktokams už suorganizuotą šventę!

Šiandien LMGG Šeštokų vidurinio ugdymo skyriaus gimnazistai šventė šimtadienį. Prasmingų palinkėjimų abiturientai išgirdo iš gimnazijos direktorės pavaduotojo D. Kalesniko, Šeštokų mokyklos direktorės A. Burbaitės, jos pavaduotojos J. Vaičeskienės, klasės auklėtojos A. Paciukonienės ir, žinoma, savo bendramokslių – 3gd kl. mokinių, kurie taip pat dovanojo šios šventės simbolius – šimtadienio varpelius ir kalendorių.

Projektinis darbas „Užgavėnės“

1 klasės mokiniai ir mokytoja  aktyviai įsitraukė į Vilniaus „Šviesos“ pradinės mokyklos pradinių klasių mokytojų organizuojamąją veiklą „Pasaulis vaiko akimis – tirti, atrasti, išmokti“. Šio projekto tikslas –  kartu sprendžiant problemas ugdyti bendradarbiavimo bei bendruomeniškumo jausmą.

Pasinaudojus seminare „Aktyvūs mokymosi metodai, skatinantys atrasti, kurti, išmokti“ pateikta medžiaga, kitų mokyklų mokytojų patirtimi, įžvalgomis, kartu su mokiniais ir tėvais įvykdytas projektas „Užgavėnės“.  Šio projekto tikslas buvo lavinti mokinių rašymo įgūdžius, įtvirtinti skaičiavimo įgūdžius, ugdyti kūrybiškumą.

Mokiniai aktyviai ieškojo blynų receptų, noriai atliko menines užduotis. Grupelėse aptarė savo ir kitų darbelius, išrinko geriausią receptą.

Mokytoja Ž. Stankevičienė šiuo projektu pasidalino su kitais seminaro dalyviais.