29 lapkričio, 2021Daily Archives

Mokyklos kiemelį papuošė aštuntokai

Mokyklos kiemelis papuoštas aštuntos klasės mokinių kurtu advento vainiku. Visiems ramybės ir dvasios laiko, kad su šypsena pradėtume kiekvieną dieną, o sunkumus įveiktume su džiaugsmu. Dėkojame Ingai Voskienei už prasmingai ir kūrybingai praleistą laiką, pinant vainiką.

Advento laikotarpį pradėjo pirmokai

Adventas ypatingas laikas – laukimo ir pasiruošimo laikas. Šeštokų mokyklos pirmokėliai adventą pasitiko kartu nupynę advento vainiką. Su uždegta pirmąja advento žvakele palinkėta kuo daugiau susikaupti, skleisti ramybę, meilę, dalintis gerumu.

Šauliškas žygis, skirtas Lietuvos kariuomenės dienai paminėti

Šeštokų mokyklos NVŠ jaunieji šauliai minėdami Lietuvos kariuomenės dieną organizavo 20 km žygį pėsčiomis į Kalniškės mišką „Partizanų takais 2021“. Ankstų sekmadienio rytą susirinkome prie Šeštokų mokyklos, išklausėme žygio instruktažą ir patraukėme link Kalniškės miško. Pakeliui uždegėme žvakeles partizanų žūties vietoje (prie Birutos gyvenvietės) ir Kalniškės miško mūšio vietoje bei pagerbėme kovotojus už Lietuvos laisvę tylos minute. Kalniškės miške įsirengėme stovyklavietę, užsikūrėme laužą, atsipūtėme, pasistiprinome, aptarėme nueitą žygio maršrutą ir patraukėme atgal į Šeštokų mokyklą. Visi žygio dalyviai apdovanoti 20 km žygio „Partizanų takais 2021“ medaliais. Ačiū Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui (projektas „Olimpinė karta“) už paramą ir bendrystę organizuojant pilietiškumo, patriotiškumo renginius Šeštokų mokyklos jaunuoliams. Taip pat noriu padėkoti visiems žygio dalyviams už atkaklumą, ryžtą, ištvermę, puikiai kartu praleistą laiką. Didžiuojuosi Jumis.

Fizinio ugdymo pamokos kitaip

Jau antrą kartą per du mėnesius 4 klasės mokiniams organizuojamos netradicinės fizinio ugdymo pamokos, kurių metu apšilinėjame žaisdami netradicinius judriuosius žaidimus, individualiai mankštinamės stotelėse atlikdami netradicinius fizinio ugdymo pratimus, reflektuojame taip pat netradiciškai. Puiki nuotaika ir mankšta visam kūnui garantuota. Ačiū ketvirtokams ir jų mokytojai I. Bernatonienei už aktyvų dalyvavimą netradicinėse fizinio ugdymo pamokose. Lietuvos tautinio olimpinio komiteto finansuojamo projekto „Olimpinė karta“ renginių ciklas Šeštokų mokykloje.