3 lapkričio, 2021Daily Archives

Kaip pagauti sėkmės paukštę?..

Rugsėjo 29 d. mokykla sulaukė viešnios – lektorės, žurnalistės, švietimo ir verslo konsultantės Lidijos Laurinčiukienės. Viešnia vedė du užsiėmimus: vieną mokiniams – motyvacijos ir savimotyvacijos tema, kitą pedagogams – mokinių motyvacijos tema. Mokymų laukė ne tik pedagogai, bet ir mokiniai, kurių dalis jau buvo turėję progą ankstesniais metais dalyvauti Lidijos prasmingame ir nuotaikingame renginyje. Mokinių ir pedagogų lūkesčiai buvo pateisinti su kaupu: turėjome progą permąstyti savo vertybes, įpročius, galimybes, buvome mokomi atrasti vidinę ramybę, kuri turi įtakos ne tik psichinei, bet ir fizinei sveikatai, taip pat gavome patarimų, kaip pagauti savo sėkmės paukštę. Šias žinias visų užsiėmimų metu lydėjo gera humoro dozė.