23 gegužės, 2021Daily Archives

Paskutinis skambutis nuskambėjo ir šiemetiniams abiturientams

Kaip ir daugelyje Lietuvos mokyklų, Šeštokų vidurio ugdymo skyriuje Paskutinio skambučio šventė įvyko gegužės 21 d. Jos būta šiek tiek tradiciškos, šiek tiek naujoviškos. Tradiciškai abiturientus sveikino ir daugybės gerų dalykų prilinkėjo šventės svečiai – Lazdijų r. sav. merė A. Miškinienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas D. Mockevičius, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos direktorė J. Mozerienė, Šeštokų mokyklos direktorė A. Burbaitė, auklėtoja, viena iš pirmųjų mokytojų. Tradiciškai beišeinantiems sėkmės linkėjo ir parapijos klebonas, ir kitos pirmosios mokytojos, ir tėvai, ir vienuoliktokai, tik jau darė tai naujovišku būdu – abiturientai išgirdo ir pamatė virtualius sveikinimus.

Gaila, kad gyvai pabendrauti į mokyklą negalėjome pakviesti tiek daug žmonių, kiek jų dalyvaudavo ankstesniuose Paskutiniuose skambučiuose, tačiau abiturientų tėvai, artimieji, mokytojai, vyresniųjų klasių mokiniai renginyje galėjo dalyvauti jau beveik įprastu nuotoliniu būdu.

Dvyliktokams įteiktos Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos direktorės J. Mozerienės, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo D. Mockevičiaus bei švietimo, mokslo ir sporto ministrės J. Šiugždinienės padėkos.

Tądien abiturientai nuo stilizuoto lango, simbolizavusio skrydį, pakilimą ir ateitį, lydimi prasmingų žodžių ir linkėjimų nusikabino tos dienos simbolį – varpelį, pozavo Paskutinio skambučio nuotraukai, na, o patys taip pat neliko skolingi – perdavė vienuoliktokams, tiksliau, jiems atstovaujančiai auklėtojai, simbolinį mokyklos raktą ir testamentą.

Už idėjas ir pagalbą gaminant dekoracijas abiturientų klasei ir mokyklos fojė ačiū Ingai Kaleinikovaitei.

O dabar dvyliktokams teliko puikiai pabaigti finalinį etapą mokykloje ir sėkmingai ne tik žvelgti per langą, bet ir eiti nužiūrėtu keliu.

Piešinių konkurso „Peizažas – Lietuvos spalvos“ rezultatai

Dėkojame dalyvavusiems antrajame nacionaliniame vaikų ir moksleivių piešinių konkurse „Peizažas – Lietuvos spalvos“. Norime pasidžiaugti šauniais rezultatais. Temos „Rudens peizažas Lietuvoje“ antros vietos nugalėtoja tapo trečios klasės mokinė Smiltė Zaveckaitė. Padėkos už kūrybiškumą skirtos trečios klasės mokiniams Andriui Žimantauskui ir Airidui Menkevičiui. Sveikiname ir linkime nuostabių akimirkų kuriant ir piešiant.