3 vasario, 2021Daily Archives

Debiutas Meninio skaitymo konkurse

Pernai turėjusiame įvykti rajoniniame Meninio skaitymo konkurse mokyklai atstovauti žadėjusi tuo metu dar šeštokė Gerda kiek nusivylė, nes paskelbus karantiną konkursas neįvyko. Vis dėlto šiemet sėkmė nusišypsojo – konkursas vyko nuotoliniu būdu ir Gerda 5–8 klasių grupėje užėmė III vietą! Taigi, vienu šūviu – trys zuikiai: puiki viešojo kalbėjimo patirtis, prizinė vieta ir galimybė tobulėti dirbant Teams platformoje.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja A. Paciukonienė

Teatralizuota lietuvių kalbos pamoka su Pepe Ilgakojine

Šiandien 4 kl. pamoka buvo linksma ir nuotaikinga, nes klasėje ketvirtokai sulaukė naujokės – Pepės Ilgakojinės. Pepė su mokiniais įsitraukė į bendrą pamokos veiklą, kalbėjo apie padavimus ir legendas, skaitė, atsakinėjo į klausimus bei linksmai įminė mįsles.

4 kl. mokytoja Ž. Stankevičienė

Menininkai ne tik piešė, bet prieš tai dar ir pasigamino popieriaus

STEAM būrelio nariai Liucija Ažukaitė, Rokas Mičiulis, Rokas Narbutas ir Matas Macenka dalyvavo piešinių ant savadarbio popieriaus konkurse „Žemė, jei nenustosime teršti“: piešinių kūrimas ant savo pačių pasigaminto perdirbto popieriaus. Reikėjo patiems pasigaminti perdirbtą popierių ir ant jo piešti piešinius, kuriuose pavaizduota, kaip dabar atrodo gamta, žemė, pasaulis ir kaip atrodys, jei žmonės ir toliau terš ir nesiims veiksmų.

2 kl. mokytoja G. Dvilinskienė