22 sausio, 2021Daily Archives

Netradicinėje pamokoje tarp 225 000 dalyvių – ir mūsų devintokai

Ketvirtadienį įvyko visiems Lietuvos moksleiviams ir mokytojams skirta pamoka „Mokonomika“. Skirtingoms amžiaus grupėms pritaikytas pamokas stebėjo rekordinis skaičius žmonių – 225 000 moksleivių, mokytojų ir kitų dalyvių. Mūsų mokyklos 9 kl. mokiniai ir ekonomikos mokytoja taip pat dalyvavo šioje nuotolinėje pamokoje. Mokiniai labai gerai įvertino šią netradicinę pamoką, kuri paskatino mokinius dar labiau domėtis verslumu, žmogaus sėkmių galimybėmis.

B. Jurkonienė

Susitikimas su Lazdijų r. bendruomenės pareigūne

Šiandien pas ketvirtokus klasės valandėlės metu svečiavosi Lazdijų rajono policijos bendruomenės pareigūnė R. Ribinskienė. Susitikimo metu pareigūnė mokiniams pasakojo, kaip turime saugoti save ir saugiai elgtis ant ledo, kalniukų, besistengdami patirti žiemos malonumus. Mokiniai noriai įsitraukė į bendrą pokalbį, atsakinėjo į pateiktus klausimus bei išklausė saugaus elgesio taisykles.