20 sausio, 2021Daily Archives

„Laisvės karta sako jiems AČIŪ“

Šių metų Sausio 13-ąją minėjome atkurtos Lietuvos Nepriklausomybės gynimo 30-metį. Lietuvos Respublikos Seimo narė Irena Haase pakvietė nuotoliniu būdu dalyvauti piešinių ir rašinių konkurse „Laisvės karta sako jiems AČIŪ“. Lietuvos Respublikos Seimo narė Irena Haase sulaukė 2612 piešinių ir 309 rašinių iš visos Lietuvos. Savo piešinius konkursui pateikė ir dar tik pirmus metus besimokantis istorijos ir pilietiškumo pamokų penktokėlis Matas Petrauskas. Ačiū Matui už gražius, kupinus meilės Tėvynei piešinius.

Istorijos mokytoja B. Jurkonienė

Renginys, skirtas Olweus programos vykdymui

Vakar mūsų mokyklos grupėje vyko nuotolinis renginys, skirtas nuo 2017 metų OLWEUS vykdomai programai aptarti. Aptarėme rudenį vykusio audito rezultatus, taip pat 2020 metų rudens apklausos rezultatus, juos aptarėme. Tai reiškia, kad mokykla laikosi prieš patyčias nukreiptų principų, atitinkančių OLWEUS patyčių prevencijos programos standarto ir jos kokybės užtikrinimo sistemos reikalavimus. Vadovaudamasi jais, sprendžia įtariamų ar patvirtintų patyčių atvejus. Visi kartu pasidžiaugėme, kad dėl mūsų visų pastangų ir įdėto darbo rudenį atlikto audito metu mokykla sertifikuota OLWEUS vardo mokykla 2020–2021 ir 2021–2022 mokslo metams.