3 lapkričio, 2020Daily Archives

Dalyvavimas LTOK projekte „Olimpinis mėnuo“

Trečios klasės mokiniai dalyvavo Lietuvos tautinio olimpinio komiteto projekte „Olimpinis mėnuo“. Projekto tikslas – padėti mokiniams atrasti sveiką gyvenseną ir fizinį aktyvumą kaip įtraukią, linksmą ir naudingą veiklą. Pirmą projekto savaitę didelį dėmesį skyrė vaikų fiziniam aktyvumui su superherojumi Ąžuolu. Stebėdami videomedžiagą mokiniai kartu su Ąžuolu atliko mankštos pratimus, mankštinosi šokio ritmu, atliko įvairias kitas fizinio aktyvumo veiklas. Antrą savaitę vaikai draugavo su herojumi Amiu ir mokėsi sveikos mitybos pagrindų. Mokiniai dalyvavo olimpietės ėjikės B. Virbalytės fizinio ugdymo videopamokoje. Trečią projekto savaitę dalyviai kartu su heroje Una mokėsi atpažinti, suprasti ir įvardinti emocijas bei jas valdyti. Dalyvavo sveikos mitybos videopamokoje su olimpiete lengvaatlete E. Balčiūnaite. Paskutinę savaitę stengėsi išmokti kokybiškai pailsėti, vystyti savo nusiraminimo, emocijų valdymo ir atsipalaidavimo gebėjimus. Dalyviai kartu heroje Luka Kibirkštimi atliko įvairias įdomias kokybiško poilsio temai skirtas projekto inicijuotas veiklas. Už projekto „Olimpinis mėnuo“ veiklų įgyvendinimą mokiniai gavo diplomus.

3 kl. mokytoja I. Bernatonienė