21 spalio, 2020Daily Archives

Piešinių konkursas-paroda „Mano mėgstamiausia olimpinė sporto šaka“

Praeitą savaitę Šeštokų mokyklos trečiokai su mokytoja I. Bernatoniene dalyvavo piešinių konkurse, kuriame reikėjo nupiešti savo mėgstamiausią olimpinę sporto šaką. Šiandien vyko netradicinė paskaita apie Tokijo olimpines žaidynes, kurios metu buvo apdovanoti medaliais piešinių konkurso „Mano mėgstamiausia olimpinė sporto šaka“ prizininkai ir dalyviai. Medalius įteikė pati Šeštokų mokyklos direktorė A. Burbaitė. Ačiū Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui (projektas „Olimpinė karta“) už paramą vykdant šį piešinių konkursą, už galimybę mokiniams daugiau sužinoti apie olimpines žaidynes. Taip pat noriu padėkoti trečiokų mokytojai I. Bernatonienei už gebėjimą motyvuoti savo auklėtinius aktyviai dalyvauti visose organizuojamose sportinėse veiklose, akcijose, piešinių konkursuose. Jūs turite pačią geriausią mokytoją, gerbkite ir mylėkite Ją.

Fizinio ugdymo mokytojas V. Jasevičius