spalio 13, 2020Daily Archives

Integruota anglų k. ir pasaulio pažinimo pamoka

Ketvirtos klasės mokiniai įsitraukė į aktyvią integruotą anglų kalbos ir pasaulio pažinimo pamokos veiklą tema „Pažink Lietuvos medžius“. Mokiniai dirbo individualiai ir poromis, bendradarbiavo ir atliko užduotis. Pamoka buvo įdomi ir kūrybinga, todėl mokiniams pasitaikė puiki proga pagilinti žinias apie Lietuvoje augančius medžius.

4 kl. mokytoja Ž. Stankevičienė, anglų k. mokytoja V. Lazauskienė

Antrokai lankėsi Rudaminos tradicinių amatų centre

Ką gaminame iš molio? Kokios molio savybės? Kas yra šlikeris?.. Daug klausimų uždavė mokiniai, daug atsakymų išgirdo iš šio centro šeimininkių. Apsilankymo metu visi išbandė savo meninius gebėjimus gamindami žaisliukus iš molio.

Maisto dienos skanumynai

5–8 kl. mokiniai per technologijų pamokas atliko žaismingas užduotis ir taip paminėjo Maisto dieną. Devintokai per technologijų pamoką gamino „Rudeninius užkandžių krepšelius“. Na, o per dailės pamokas visi mokiniai šiai dienai paminėti piešė piešinius. Mokiniai bus apdovanoti vaisiais, o už apdovanojimą dėkojame LTOK projektui „Olimpinė karta“. Projektą rengė dailės ir technologijų mokytoja Inga Kūlokienė ir fizinio ugdymo mokytojas Vaida Jasevičius.