6 spalio, 2020Daily Archives

Pamoka antrokams: „Svarbiausia yra mylėti gyvūnėlius“

Šiandien 2 klasės mokiniai lankėsi mokyklos bibliotekoje, minėjo Pasaulinę gyvūnų dieną. Apie gyvūnus papasakojo bibliotekininkė Alma Vaišnienė ir mokytoja Gita Dvilinskienė. Vėliau vaikai papasakojo apie savo gyvūną, kurį „sutiko“ pačių perskaitytoje namuose knygelėje, pasakojo apie savo augintinį, skaitė eilėraščius. Taip pat mokiniai piešė savo mylimiausią gyvūnėlį: kas šuniuką, kas katytę, kas triušiuką… Svarbiausia yra mylėti gyvūnėlius, juos globoti, neskriausti.

Bibliotekininkė A. Vaišnienė

Tradicinė Tarptautinė mokytojų diena paminėta netradiciškai

Tarptautinę mokytojo dieną Lazdijų r. Šeštokų mokyklos bendruomenė minėjo anksčiau, negu yra tikroji šventė – spalio 2-ąją. Pedagogų kolektyvą sveikino mokinių taryba, atnešusi nuo visų mokinių pačius šilčiausius sveikinimus ir palinkėjimus, mokinių pagamintus plakatus ir netgi užkandžius. Mokyklos direktorė už per metus mokykloje nuveiktus darbus įteikė padėkas socialinei pedagogei Almai Vaišnienei, logopedei ir specialiajai pedagogei Skaistei Šerkšnienei, anglų k. mokytojai Sandrai Ažukienei, lietuvių k. ir literatūros mokytojai Aurelijai Paciukonienei, pradinių klasių mokytojai Irenai Bernatonienei. Rajono pedagogų pagerbimo šventėje Lazdijuose Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo padėka buvo įteikta ikimokyklinio ugdymo mokytojai Linai Šimeliauskienei.