5 spalio, 2020Daily Archives

Piešiniai mokytojai

Yra metuose diena, kai dovanojamos gražiausios gėlės, skamba nuoširdūs sveikinimai, piešiami piešinukai tema „Tau, Mokytoja“ – pradinukai piešė mokytojų portretus.

Pamoka apie gyvybę Žemėje ir namuose

Spalio 4 diena – Pasaulinė gyvūnų globos diena. Jos tikslas – pagerbti visas gyvūnų gyvybės formas bei žmonijos ir gyvūnijos glaudų ryšį. Juk gyvūnai suteikia žmogaus gyvenimui daug džiaugsmo. Prasmingai, išradingai ir žaismingai Pasaulinę gyvūnų globos dieną paminėjo 4 klasės mokiniai bibliotekoje. Bibliotekininkė Alma Vaišnienė mokinukams suruošė knygelių parodėlę „Naminiai ir laukiniai gyvūnėliai“. Mokiniai skaitė pasaką „Katinėlis ir gaidelis“, piešė savo augintinį. Visi mielai pasakojo apie savo augintinių kilmę, įpročius, priežiūrą, ypatingus gebėjimus. Mokiniams didelį įspūdį suteikė gyvalazdės, dar vadinamos Zipiukais. Tiems, kurie dar neturi ir ieško neįprasto augintinio, galbūt patiks gyvalazdės, kuriomis ketvirtokai nutarė rūpintis ir auginti savo klasėje. Šie augintiniai panašūs į šakeles, ant kurių gyvena. Kai kurios gyvalazdės primena žalius ar sudžiūvusius lapus ir taip puikiai maskuojasi gamtos prieglobstyje.

4 kl. mokytoja Ž. Stankevičienė

Mokytojus sveikina Lazdijų meno mokyklos Šeštokų skyriaus ankstyvojo integruoto ugdymo 2 klasės mokinukai kartu su mokytoja Violeta Česnulyte