6 kovo, 2020Daily Archives

Lietuvių kalbos dienos

Visą savaitę mokykloje tai šen, tai ten tai vieną, tai kitą dieną vyko įvairios veiklos, skirtos paminėti Lietuvių kalbos dienas.

Ne vieną dieną įvairiose mokyklos vietose kabojo „Žodžių medžiai“, į kuriuos visi norintieji rašė skambiausius, gražiausius, liūdniausius žodžius, tuos žodžius, kuriuos norėtų girdėti dažniausiai. Populiariausia mokinių sustojimo vieta – Gražiausių žodžių medis. Rezultatai įvairūs, kai kurie maloniai nustebino: kai kas dažniausiai norėtų girdėti žodį „ačiū“ arba „atleidžiu“, kažkam patys gražiausi žodžiai yra „mama“, „tėtis“, „myliu“ arba „ramybė“, kažkam skambiausias žodis pasirodė „namukas“ arba „labas“, o liūdniausias – „alkis“, „nenoriu“ ir pats „liūdesys“.

Taip pat turėjome ir Diktantų dieną – visų klasių mokiniai tądien rašė diktantus, paaiškėjo raštingiausi kiekvienos klasės mokiniai: penktokės Beatričė K. ir Gabija M., šeštokai Austėja P. ir Dorianas M., septintokės Saulė K. ir Miglė M., aštuntokas Paulius B., devintokės Brigita B. ir Ema Z., dešimtokė Agnė Š., vienuoliktokai Vaida V., Greta P. ir Andrius V., dvyliktokas Jokūbas P.

Be to, 8 ir 9 klasių mokiniai dalyvavo dispute, o šeštokai ir dešimtokai kūrė akrostichus ir miniatiūras. Taip pat vyresnieji dalyvavo filmo „Rimti pokalbiai“ peržiūroje.

 

Nuskinti laurai dar vienoje olimpiadoje

Kovo 4 d. Seirijuose vyko antrasis dailės olimpiados turas, kurio tema „Raudonoji knyga“. Jame dalyvavo Šeštokų mokyklos mokinė Gabrielė Zalieckaitė su mokytoja Inga Kūlokiene. Mokinė laimėjo II vietą!!! Šaunuolė! Ačiū Gabrielei už kūrybingą darbą!!!

Dailės mokytoja Inga Kūlokienė

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-metį paminėjome žaisdami krepšinį

Lazdijų r. Šeštokų mokyklos sporto salėje vyko 3×3 krepšinio turnyras, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui paminėti, kuriame dalyvavo Šeštokų mokyklos 8–10 ir Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos 3gd ir 4gd klasių mokiniai. Visi dalyviai burtų tvarka buvo suskirstyti į penkias komandas, kurios rato sistema sužaidė tarpusavy.
3×3 krepšinio turnyro, skirto Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui paminėti, pradžią paskelbė direktorės pavaduotojos ugdymui Jurgitos metimas nuo baudų linijos, kuris buvo palydėtas gausiomis mokinių ovacijomis.
Aikštelėje užvirė bekompromisė kova, vaikinai varžėsi dėl kiekvieno aikštelės centimetro, griuvo dėl kiekvieno kamuolio.
Sužaidus visas varžybas paaiškėjo turnyro nugalėtojai ir prizininkai. 5–4 vietas pasidalijo komandos „Raudonieji“ ir „Juodieji“. Trečią vietą iškovojo „Geltonųjų“ komanda (Edvinas ir du Gyčiai), antra vieta atiteko „Mėlyniesiems“ (Justinui, Titui ir Martynui M.). 3×3 krepšinio turnyro, skirto Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui paminėti, čempionais tapo komanda „Orandžiniai“ (Kajus, Emilis ir Martynas). Prizininkai ir nugalėtojai apdovanoti vardiniai Šeštokų mokyklos medaliais.
Taip pat po turnyro vyko tritaškių metimo konkursas, kurio nugalėtoju po labai atkaklios kovos tapo devintokas Justinas Miliauskas, kuriam įteikta statulėlė. Sveikiname.
Turnyro organizavimą inicijavo ir finansavo Šeštokų mokyklos vadovybė. Ačiū mokyklos direktorei A. Burbaitei ir direktorės pavaduotojai ugdymui J. Vaičeskienei.
Mokyklos direktorė A. Alma Burbaitė šiuo metu serga. Todėl visų krepšinio turnyro dalyvių vardu linkime direktorei sveikatos, kuo greičiau pasveikti ir sugrįžti į mokyklą.
Už nuotraukas AČIŪ Austėjai.

 Kūno kultūros mokytojas V. Jasevičius