12 sausio, 2020Daily Archives

Nacionalinis piešinių konkursas „Mes užaugome laisvi“

2019 m. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras (LMNŠC) kartu su Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Dailės mokytojų asociacija (DMA) organizavo Laisvės gynėjų dienai skirtą nacionalinį mokinių piešinių konkursą „Mes užaugome laisvi“.

Konkurso rengėjai nuoširdžiai dėkoja visiems savo kūrinius komisijos vertinimui pateikusiems mokiniams ir jų mokytojams. Iš beveik pusės tūkstančio atsiųstų kūrinių matyti, jog konkurso dalyvius Laisvės tema sudomino, buvo jiems svarbi.

Darbų vertinimo  komisija profesionaliai atrinko konkurso laureatų ir parodos dalyvių darbus. Kaip įprasta, buvo suformuota 60 darbų parodos kolekcija ir skirti 15-os laureatų (po 5 kiekvienai amžiaus grupei) diplomai bei padėkos raštai.

2020 m. sausio 2–15 d. LR Seimo II ir III rūmus jungiančioje galerijoje eksponuojama geriausių darbų paroda, virtualioje parodoje eksponuojamas 2 klasės mokinio Viliaus Burakovo piešinys. Už šį piešinį mokinys apdovanotas padėkos raštu.

Mokytoja I. Bernatonienė

 

Antrus metus merginų salės futbolo žaidynių „LadyGolas“ finale dalyvavo ir Šeštokų mokyklos merginos

Sausio 10 d. Krosnos mokyklos sporto salėje vyko Lazdijų ir Druskininkų rajonų merginų salės futbolo žaidynių „LadyGolas“ finalinės varžybos, kuriose jau antrus metus dalyvavo ir Šeštokų mokyklos merginų komandos.

8 kl. ir jaunesnių amžiaus grupėje Šeštokų mokyklos merginų salės futbolo žaidynių „LadyGolas“ komanda užėmė III vietą.

Didžiuojuosi savo auklėtinėmis (Ema Burinskaite, Gabija Malažinskaite, Gabriele Vievesyte, Ema Račiukaityte, Ligita Jonavičiūte, Gerda Dumčiūte), kurios išdrįso dalyvauti merginų salės futbolo žaidynių „LadyGolas“ finale, nors pradėjome žaisti futbolą tik prieš metus.

Kūno kultūros mokytojas metodininkas Vaidas Jasevičius

Chemijos olimpiados pasiekimai

Gruodžio 10 dieną Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijoje rinkosi chemija besidomintys mokinai. Iš viso Lazdijų rajono suvažiavo 9–12 klasių atstovai išbandyti savo jėgų chemijos olimpiadoje. Mokiniai rungėsi skirtingų klasių kategorijose. Kiekvienoje grupėje buvo išrinkti geriausiai atlikę pateiktas užduotis. Mūsų mokyklai chemijos olimpiadoje atstovavo Ema Zdančiukaitė (9 klasė). Ji užėmė II vietą tarp rajono devintokų.

Džiaugiamės ir sveikiname Emą.

Chemijos mokytoja Tatjana Radzevičienė