27 lapkričio, 2019Daily Archives

Lazdijuose pirmokai žiūrėjo spektaklį

Lapkričio 27 d. pirmokai žiūrėjo Alytaus lėlių teatro edukacinį spektaklį „Kontis ir Tvarkius“. Tai spektaklis apie du draugus, kurie padeda išmestiems žmonių daiktams gyventi toliau ir jaustis laimingiems.

1 kl. mokytoja G. Dvilinskienė

„Ugniagesio profesija – tai pašaukimas“

Lapkričio 27 dienos rytmetį 5–8 klasių mokiniai susirinko į netradicinę kasmetinę pamoką „Ugniagesio profesija – tai pašaukimas“. Mokiniai atliko praktines ir teorines užduotis. Geriausiai sekėsi 7 klasės mokinių komandai. Jie ir atstovaus mūsų mokyklai rajoninėse varžybose.

Mokytoja Birutė Jurkonienė

Gamtos ir tiksliųjų mokslų diena mokykloje

2019-11-22 mokykloje vyko netradicinė gamtos ir tiksliųjų mokslų diena 1–10 kl. ir Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Šeštokų vidurinio ugdymo skyriaus 3g ir 4g klasių mokiniams. 1–4, 9–10 ir 3g–4g klasių mokiniai stebėjo ir atliko neužmirštamus chemijos eksperimentus, o 5–8 kl. mokiniai darbavosi informacinių technologijų kabinete, kur ugdė kūrybiškumą ir išmoko sukurti virtualios realybės filmukus. Savo kūrybinius darbus mokiniai su mobiliaisiais telefonais bei tam pritaikytais akiniais pamokos metu peržiūrėjo ir pasidžiaugė įveikę pirmą programuotojų žingsnelį. Įspūdingas edukacijas mokykloje turėjome pasinaudoję Kultūros paso lėšomis.