18 lapkričio, 2019Daily Archives

Konferencijoje dalyvavo 3 kl. mokinys R. Murauskas

Lapkričio 15 d. Lazdijų krašto muziejuje vyko respublikinė pradinių klasių mokinių konferencija „Senolių skrynią atvėrus 2019“. Joje dalyvavo 3 klasės mokinys Raigardas Murauskas, jis skaitė pranešimą „Audimas – vienas seniausių amatų“.  Mokinį ruošė mokytoja Ženeta Stankevičienė. Konferencijos metu išklausėme ir kitų dalyvių pranešimus apie įvairius amatus, stebėjome, kaip marginti margučius, kepti bandas ir kita. Sutikome bendraminčių ir draugų iš Druskininkų, Birštono, Marijampolės, Lazdijų. Džiaugiamės gražiu ir prasmingu bendradarbiavimu su Lazdijų mokyklos-darželio „Vyturėlis“ organizatoriais.

3 kl. mokytoja Ž. Stankevičienė

Konkursas „Bebras 2019“

2019 m. 16-asis BEBRO konkursas vyko lapkričio 4-15 dienomis. 54 mūsų mokyklos mokiniai aktyviai dalyvavo šiame konkurse.  Į geriausiųjų rajone trisdešimtuką pateko: Dainora Šuminskaitė (9 kl.) – 2 vieta; Emilis Macenka (9kl.) – 12 vieta; Ema Zdančiukaitė (9 kl.) – 16 vieta; Gabrielė Zalieckaitė (9 kl.) – 27 vieta; Paulius Bansevičius (8 kl.) – 4 vieta; Skaistė Karauskaitė (8 kl.) – 9 vieta; Justina Gliaudeniūtė (8 kl.) – 12 vieta; Miglė Mikelionytė (7 kl.) – 5 vieta.

IT mokytoja A.Kancevičienė