25 rugsėjo, 2019Daily Archives

Paspirtukų lenktynės ir Šeštokų mokykloje

Rugsėjo 23 dieną po penkių pamokų 9 klasės moksleivės su fizinio ugdymo mokytoju pirmą kartą pradinukams organizavo paspirtukų lenktynes, kuriose panoro dalyvauti 26 mokiniai. Mokyklos krepšinio aikštelėje buvo paruošta speciali trasa: reikėjo gyvatėle apvažiuoti bokštelius, įveikti greičio ruožą paspirtuku, įvaryti paspirtuką į „garažą“, nubėgti antrą greičio ruožą ir paliesti bokštelį. Buvo fiksuojamas kiekvieno dalyvio (-ės) trasos įveikimo laikas, pagal kurį ir paaiškėjo mokinių užimtos vietos.

Tarp ketvirtokų greičiausias buvo Tadas, antra vieta atiteko Matui, trečia liko Skaiva.

Tarp trečiokų  nepralenkiamas buvo Gustas, antrą vietą užėmė Raigardas, trečias liko Nojus.

Tarp antrokų greičiausiai trasą paspirtuku įveikė Nojus, antra vieta atiteko Dominykui, trečią vietą užėmė Smiltė.

Jauniausiųjų amžiaus grupėje tarp berniukų greičiausias buvo Faustas, antrą vietą užėmė Rokas M., trečia vieta atiteko Simonui. Tarp mergaičių nepralenkiama buvo Enrika, antra – Dairūnė, trečia – Kamilija.

Varžybų nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti medaliais, visi dalyviai – diplomais, kuriuos įteikė Šeštokų mokyklos direktorė Alma Burbaitė. Už apdovanojimus norime padėkoti Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui, vykdančiam projektą „Olimpinė karta“.

Tądien mokyklos aikštyne susirinko ne tik gausus būrys varžybų dalyvių, bet ir sirgalių: pradinių klasių mokytojos, vyresni moksleiviai, mokyklos direktorė. Kiekvienas dalyvis buvo raginamas kuo greičiau įveikti trasą. Visiems labai patiko ši netradicinė popietė. Mokykloje vaikams reikia organizuoti daugiau tokių netradicinių veiklų, kurios juos paskatintų dar labiau judėti, sportuoti lauke, o ne sėdėti prie kompiuterio ar televizoriaus.

Dėkoju devintokėms Emai, Indrei, Dainorai, Joanai, Kamilei už pagalbą organizuojant šį renginį pradinių klasių mokiniams.

Fizinio ugdymo mokytojas metodininkas Vaidas Jasevičius