18 rugsėjo, 2019Daily Archives

„Judumo savaitė“ Šeštokų mokykloje „Futboliuko“ ritmu

Rugsėjo 16–22 dienos – „Judumo savaitė“ Šeštokų mokykloje, šia proga rugsėjo 18 dieną sumanėme suorganizuoti salės „Futboliuko“ turnyrą patiems mažiausiems mokyklos moksleiviams. Turnyre panoro dalyvauti dvylika 2–4 klasių moksleivių, kurie burtų tvarka buvo suskirstyti į tris komandas: „Baltųjų vilkų“, „Žaibo“ ir „Juodųjų riterių“.

Pralaimėjusi abejas rungtynes, trečią vietą turnyre užėmė „Žaibo“ komanda, antra vieta atiteko „Baltiesiems vilkams“. Laimėjusi abu susitikimus „Judumo savaitės“ „Futboliuko“ turnyro nugalėtoja tapo „Juodųjų riterių“ komanda.

Nugalėtojams ir prizininkams Šeštokų mokyklos direktorė Alma Burbaitė įteikė medalius ir padėkos raštus. Už apdovanojimus dėkojame Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui, vykdančiam projektą „Olimpinė karta“.

Džiugu, kad Šeštokų mokykloje futbolą žaidžia vis daugiau mokinių, tarp kurių ir patys mažiausieji, tai liudija gausus būrys dalyvių „Futboliuko turnyre“, dar gausesnis būrys sirgalių, pirmokai labai aktyviai sirgo už savo komandas favorites.

Šiandien varžybose jaunųjų futbolininkų iškovoti pirmieji medaliai tikrai nebus paskutiniai ir mes garsinsime Šeštokų mokyklą futbolo srityje.

Fizinio ugdymo mokytojas metodininkas Vaidas Jasevičius

„Judumo savaitę“ minėjome važinėdamiesi dviračiais

Prieš savaitę fizinio ugdymo mokytojas Vaidas pasiūlė netradiciškai paminėti „Judumo savaitę“ ir rugsėjo 18 dieną į mokyklą atvykti dviračiais. Sutiko grupelė Šeštokų mokyklos vyresnių klasių moksleivių ir matematikos mokytoja.

Po šešių pamokų pasitikrinome transporto priemones, pasipuošėme spalvotais skirtukais ir išvykome. Smagu buvo važiuoti vingiuotais, kalvotais siaurais Kalniškės miško keliukais. Oras tiesiog puikus, kompanija dar puikesnė.

Mūsų tikslas – dviračiais pasiekti Kalniškės miško mūšio vietą, susirasti aikštelę miške poilsiui.

Ši išvyka buvo išskirtinė, nes niekada anksčiau nebuvome to darę ir nemanėme, kad gali būti taip smagu su draugais važinėtis dviražiais po Kalniškės mišką. Manau, kad šis žygis taps tradiciniu ir mes galėsime tai pakartoti ir kitais metais.

Visi dviračių žygio dalyviai buvo apdovanoti atminimo medaliais. Ačiū Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui, vykdančiam projektą „Olimpinė karta“.

10 klasės mokinė Ugnė Klimavičiūtė