15 balandžio, 2019Daily Archives

Varžėsi jaunieji eismo taisyklų žinovai

Kiekvienais metais vyksta konkurso „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ pradinių klasių mokinių saugaus eismo varžybos „Šviesoforas“. Pirmasis konkurso etapas vyko mokykloje. Mūsų mokyklos pradinių klasių mokinių komanda – V. Burakovas, R. Murauskas, J. Vievesis, B. Kancevičiūtė – dalyvaus rajoninėse „Šviesoforo“ varžybose.

4 kl. mokytoja G. Dvilinskienė

Prevencinė saugaus elgesio su ugnimi pamoka 1–4 klasėse

Balandžio 8 dieną mokykloje vyko prevencinė saugaus elgesio su ugnimi pamoka. Lazdijų valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio inspektorius Artūras Talandzevičius susitiko su 1–4 klasių mokiniais. Mokiniai buvo supažindinti su priešgaisrinės saugos reikalavimais, kurie padėtų išvengti nelaimės.

1–2 kl. mokytoja I. Bernatonienė

Gytis Gliaudenius respublikiniame anglų k. konkurse

Balandžio 12–13 d. Palangos V. Jurgučio pagrindinėje mokykloje vyko respublikinis 9–10 kl. anglų k. konkursas. Mūsų mokyklos dešimtokas Gytis susirungė su 80 dalyvių iš visos Lietuvos. Kalbos ekspertai žinias atskleidė rašydami rašinį, kalbėdami dialoge bei pristatydami monologą pateikta tema. Vyko ir komandinės, neformalios užduotys, kurias mokiniai atliko mieste ir perteikė vaidindami, šokdami, inscenizuodami. Džiugu, kad Gytis atliko daugiau nei aštuoniasdešimt procentų užduočių ir aplenkė ne vieną dalyvį.

Anglų k. mokytoja Sandra Ažukienė