11 balandžio, 2019Daily Archives

Jaunųjų matematikų olimpiada

Balandžio 11 dieną įvyko Lazdijų rajono jaunųjų matematikų olimpiada. Olimpiadoje dalyvavo 43 visų rajono mokyklų 5–8 klasių moksleiviai. Mūsų mokyklai atstovavo: Ligita Galdikaitė – 5 klasės mokinė, Saulė Kunigonytė – 6 klasės mokinė, Skaistė Karauskaitė – 7 klasės mokinė ir Ema Zdančiukaitė – 8 klasės mokinė. Mokines ruošė mokytojos Ona Žėkienė ir Alina Kancevičienė.

Matematikos olimpiadoje tarp aštuntokų prizinę trečiąją vietą užėmė Ema Zdančiukaitė. Sveikiname Emą!

Na, o šiek tiek anksčiau, kovo 26 dieną vyko pradinukų matematikos olimpiada, kurioje tarp ketvirtų klasių mokinių B. Kancevičiūtė užėmė trečią vietą.

Laureatai – į svečius pas merą pusryčiauti

Jau šeštus metus iš eilės rajono geriausieji, kūrybingiausieji, išmaniausieji mokiniai kviečiami į susitikimą su meru puodeliui kavos. Kaip pats meras minėjo, tai ne tik susitikimas, bet ir motyvacija siekti geresnių rezultatų, tobulėti bei garsinti savo kraštą, mokyklą.

Miglė Mikeliontė (6 kl.) – mokinė, apdovanota už rusų k. dailyraščio pirmos vietos laimėjimą. Mokinę ruošė rusų k. mokytoja D. Vievesienė. Vasarei Tamašauskaitei, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Šeštokų vidurinio ugdymo skyriaus 3ge klasės mokinei, padėka už aukščiausius įvertinimus rajoninėje geografijos olimpiadoje. Mokinę ruošė geografijos mokytoja B. Jurkonienė. Na, o Gytis Gliaudenius šiais metais tapo 9–10 kl. anglų k. konkurso laureatu. Jis kartu su anglų k. mokytoja S. Ažukiene dalyvaus respublikiniame ture.

Anglų k. mokytoja S. Ažukienė