27 kovo, 2019Daily Archives

„Sveikatingumo popietė“ Šeštokų mokykloje

Kovo 26 dieną per šeštą-septintą pamokas Šeštokų mokyklos sporto salėje vyko netradicinis integruotas kūno kultūros, dailės, sveikos gyvensenos renginys „Sveikatingumo popietė“, skirta 4–5 klasių mokiniams, kurią organizavo 9 klasės moksleiviai, padedami kūno kultūros, dailės mokytojų ir mokyklos sveikatos specialistės.

Sveikatingumo popietėje panoro dalyvauti net 20 moksleivių, kurie buvo suskirstyti į 4 komandas: „Kriaušių“, „Cibulių“, „Patisonų“ ir „Arbūzų“.

Renginys tikrai netradicinis, nes reikėjo atsakinėti į klausimus, susijusius su sveika gyvensena, higiena, žalingais įpročiais, taip pat reikėjo atlikti praktinę-kūrybinę dailės užduotį „Sveikatingumo plakato kūrimas ir pristatymas“, galiausiai renginį vainikavo komandinės linksmosios estafetės ir patarlių, susijusių su judėjimu, dėlionė.

Pralaimėjusiųjų šioje „Sveikatingumo popietėje“ nebuvo. Visi dalyviai apdovanoti vaisiais, kuriuos išsirinko patys pagal iškovotą „Sveikatingumo popietėje“ vietą.

„Buvo taip įdomu ir smagu, kad net nepastebėjome, kaip greitai prabėgo dvi pamokos.“ „Norėtumėme daugiau tokių renginių mokykloje.“ „Superinis renginys.“ (moksleivių atsiliepimai).

Noriu padėkoti devintokams: Titui, Martynui, Gabijai, Darijai, Agnei, Ugnei Klimavičiūtei, prisidėjusiems prie šios popietės organizavimo.

 Kūno kultūros mokytojas Vaidas Jasevičius

 

Integruota fizikos ir chemijos pamoka

Kovo 26 dieną 9 klasei vyko integruota fizikos ir chemijos pamoka „Elektrolizė“. Mokiniai susiskirstę grupėmis atliko ir pristatė keturis praktinius elektrolizės darbus: „Sidabro valymas“, „Metalo grąžtas“, „Vaisių galvaninis elementas“, „Peilio graviravimas“.

 Chemijos mokytoja T. Radzevičienė

Fizikos mokytojas A. Kazakevičius