22 kovo, 2019Daily Archives

Darželinukų daržovės

Darželinukai mokosi patys auginti daržoves bei gėles. Auklėtojoms padedant mažieji daržininkai ant palangės įkūrė tikrų tikriausią daržą bei gėlyną, kurį pavadino „Mano žalioji palangė“. Žaliosios palangės tikslas yra ne tik estetinis , bet ir pažintinis: ugdytiniai susipažino ne tik su įvairiais augalais, bet ir jų auginimu bei priežiūra. Vaikučiams labai patiko patiems sėti sėklytes į žemę. Dar tik ankstyvas pavasaris, o vaikučiai jau paskanavo užaugintus lapinius ridikėlius ir jais pavaišino svečius.

Auklėtoja L. Šimeliauskienė

Būsimieji verslininkai prisistatė Verslumo dienoje

Kovo 21 d. mokykloje organizavome Verslumo dieną. Kaip ir kiekvienais metais, mokiniai labai rimtai ruošėsi šiai dienai: kepė, virė, gamino papuošalus, medžio dirbinius, buities reikmenis, origamio dirbinius. Sulaukėme ir svečių. Savo labai gražiais trispalvės spalvų papuošalais, velykiniais margučiais mus nustebino Aštriosios Kirsnos mokiniai ir jų mokytoja Linutė Žaliauskienė. Šventėje dalyvavo ir gerąja savo rankdarbių patirtimi pasidalino buvusios mūsų mokyklos mokytojos Valentina Junelienė ir Genutė Umbrienė.

Ekonomikos ir verslumo mokytoja B. Jurkonienė

Rusų kalbos dailyraščio konkurse nuskinti laurai

Sveikiname Miglę Mikelionytę Lazdijų rajono savivaldybės dailyraščio konkurse rusų kalba, kuris vyko Seirijų A. Žmuidzinavičiaus gimnazijoje, užėmusią 1 vietą 6 klasių mokinių tarpe. Taip pat sveikiname ir kitas mokines: Saulę Kunigonytę (6 kl.), Gabrielę Vievesytę (7 kl.) ir Skaistę Karauskaitę (7 kl.), gavusias padėkas už dalyvavimą šiame konkurse.

Rusų k. mokytoja D. Vievesienė

„Kengūroje“ – matematikai

Vakar, kovo 21 d., vyko tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“. Jame dalyvavo 7 mūsų mokyklos mokiniai: ketvirtokai J. Ažukas, B. Kancevičiūtė, G. Zdančiukas, penktokai E. Kairys ir A. Mikelionis bei septintokės E. Burinskaitė ir J. Gliaudeniūtė.

Mokinius ruošė mokytojos G. Dvilinskienė, O. Žėkienė ir A. Kancevičienė.

Kol kas rezultatai dar nepaaiškėjo, tačiau tikimės tikrai neprastų, apie pasiekimus informuosime vėliau.

Matematikos mokytoja O. Žėkienė