6 kovo, 2019Daily Archives

Pavasaris bus: Morė sudeginta, šokiai iššokti, dainos išdainuotos

Pačioje pavasario pradžioje, kovo 6 dieną, kaip ir didžioji tautos dalis, šventėme Užgavėnes. Nors tai ir nėra tikroji dzūkiška šventė, tačiau puiki proga suburti mokyklos bendruomenę į vieną vietą, pa(si)linksminti prieš ilgąjį gavėnios laikotarpį. Tad buvo visko: visokiomis blogybėmis kaltinama Morė, patys skaniausi blynai, didžiausias būrys kaukėtų ir be kaukių persirengėlių, tradicinių Užgavėnių personažų, tikri gyvi muzikantai, dainos, liaudiški žaidimai ir šokiai. Nors vėjuotas oras ir Morės advokatas neleido jos paleisti pelenais, tačiau šį simbolį su visomis jo simbolinėmis blogybėmis vis tiek izoliavome ir dabar jau drąsiai galima sakyti: pavasaris ateina!

Lietuvių k. mokytoja A. Paciukonienė

Gytis Gliaudenius – anglų k. rajoninio konkurso laureatas!

Kovo 5 d. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijoje vyko rajoninis anglų k. 9–10 kl. konkursas. Renginyje dalyvavo 19 mokinių iš įvairių rajono mokyklų. Šio konkurso metu  mokiniai, peržiūrėję videomedžiagą, rašo rašinį, na, ir, žinoma, kaipgi kalbos konkursas be kalbėjimo užduočių – monologo ir dialogo. 10 klasės mokinys Gytis Gliaudenius visose užduotyse atskleidė savo geriausius sugebėjimus ir užėmė pirmąją vietą.

Gytis kartu su anglų k. mokytoja S. Ažukiene atstovaus rajonui bei savo mokyklai respublikiniame ture, kuris vyks Palangoje balandžio 12–13 d. Sėkmės Gyčiui ruošiantis ir dalyvaujant.

 Anglų k. mokytoja S. Ažukienė