16 lapkričio, 2018Daily Archives

Šeštokų mokyklos 9–10 klasių mokiniai Tarptautinę nerūkymo dieną paminėjo žaisdami grindų riedulį

Lapkričio 15 d. Šeštokų mokyklos sporto salėje vyko pirmasis grindų riedulio turnyras, skirtas Tarptautinei nerūkymo dienai paminėti. Šeštokų mokyklos 9–10 klasių mokiniai norėjo atkreipti dėmesį į šiuo metu tarp dabartinio jaunimo plintančią rūkymo epidemiją, kurią vis sunkiau ir sunkiau pavyksta pažaboti. Norinčių sudalyvauti ir išmėginti jėgas aikštelėje atsirado tikrai nemažai.

Visi dalyviai burtų tvarka buvo suskirstyti į 5 komandas: „PRAUSBLIŪDŽIAI“ (Kajus, Agnė ir Kornelija, 10 kl.), „ČIUKČIAI“ (Gytis, Vaida ir Martynas, 10 kl.,), „ŠERNAI ANT RATO“ (Titas, Agnė ir Deimantė, 9 kl.), „VIKRIEJI BURUNDUKAI“ (Martynas, Gabija ir Ugnė, 9 kl.) ir „SIMPSONAI“ (Eitvydas, Darija ir Justas, 9 kl.), kurios žaidė rato sistema.

Po labai atkaklios kovos paaiškėjo turnyro prizininkai ir nugalėtojai: trečią vietą turnyre užėmė komanda „ŠERNAI ANT RATO“, antri turnyre liko „ČIUKČIAI“. Pirmą vietą grindų riedulio turnyre, skirtame Tarptautinei nerūkymo dienai paminėti, laimėjo „PRAUSBLIŪDŽIAI“. Baudinių konkurso nugalėtoja tapo dešimtokė Agnė. Rezultatyviausias turnyro žaidėjas devintokas Titas – 7 įvarčiai.

Komanda nugalėtoja ir prizininkai apdovanoti medaliais, visiems dalyviams Šeštokų mokyklos direktorė A. Burbaitė įteikė dalyvio diplomus.

Manau, kad turnyro suorganizavimo idėja tikrai pasitvirtino ir lapkričio15 dieną Šeštokų mokyklos bendruomenės 9–10 klasių mokiniai rūkymui ištarė „NE“. Tikėtina, kad šis turnyras taps tradiciniu, kasmetiniu.