23 spalio, 2018Daily Archives

Edukacinė pamoka „Stebuklai iš molio“

Spalio 22 dieną buvo organizuojama pirmos, antros, trečios klasių mokinių ekskursija į Rudaminos tradicinių amatų centrą, kur vyko edukacinė pamoka „Stebuklai iš molio“. Centro darbuotojos supažindino vaikus su molio savybėmis, mokė gaminti vazas, molinius žaisliukus eglutei, juos dekoruoti įvairiais raštais. Vaikai pirmą kartą minkė molį ir patys savo akimis įsitikino, kaip molio gabalai jų rankose virto stebuklais.

1-2 kl. mokytoja I. Bernatonienė

Penktokai – muziejuje

Spalio 23 d. penktos klasės mokiniai dalyvavo Lazdijų krašto muziejaus darbuotojos B. Talandienės vedamoje pamokoje „Senoji mokykla“. Mokiniai turėjo galimybę netradicinėje aplinkoje susipažinti su švietimo istorija, pabandyti rašyti žąsies plunksna. Patiko mokiniams ir seni suolai, ir senas Čarlio Čaplino vaidybinis filmas. Po edukacinės pamokos aplankėme nuostabią menotyrininkės Kiškienės tekstilės darbų parodą muziejuje.

Istorijos mokytoja B. Jurkonienė

„Tarp pilkų debesų“

Spalio 22 d. aštuntos ir devintos klasių mokiniai lankėsi Marijampolės kino teatre „Spindulys“. Žiūrėjome visoje Lietuvoje labai didelio susidomėjimo sulaukusį filmą „Tarp pilkų debesų“. Tai puiki istorijos ir pilietiškumo pamoka. Abejingų filmo pateiktai medžiagai nebuvo. Klasės valandėlės metu aptarsime šio filmo sukrečiančias akimirkas ir kokios įtakos filmas turėjo ugdant pilietiškumą.

8 kl. auklėtoja B. Jurkonienė