31 gegužės, 2018Daily Archives

Mokslo metų pabaigai – išvyka į Druskininkus

Būrys 3 ir 6 klasės mokinių ir jų tėvelių gegužės 30 dieną išvykome į Druskininkus. Norėjosi apžiūrėti ne tik Druskininkų miestą, bet ir aplankyti Druskos studiją bei dalyvauti edukacijoje „Sūri pamoka“, įeiti į Apverstą namą, plaukti garlaiviu į Liškiavą, apžiūrėti bažnyčią, rūsius ir vienuolyno ansamblį. Grįžome truputį pavargę, bet nuotaika buvo puiki.

3 kl. mokytoja G. Dvilinskienė

Bendrauti, judėti, tobulėti – į Veisiejus

Gegužės 24 dieną trečios klasės mokiniai vyko į Veisiejus, į tradiciniu tapusį renginį „Bendrauk, judėk ir tobulėk“. Mokiniai ne tik bėgiojo, žaidė įvairius žaidimus, vaišinosi koše, puikiai praleido laiką, bet ir susirado daug draugų.

3 kl. mokytoja G. Dvilinskienė

Ketvirtokų išleistuvės

Gegužės 31 d. pradinio ugdymo programą baigė 13 ketvirtokų. Jiems buvo įteikti pradinio ugdymo programos baigimo pažymėjimai. Šios išleistuvės – tai atsisveikinimas su savo suolu, klase. Tai drąsus, jaudinantis žingsnis į kitą mokslo ir žinių šalį.

Pasidžiaugti kartu su ketvirtokais atėjo ir jų tėveliai. Susirinkusiesiems mokiniai padovanojo gražią šventę –  dainavo, deklamavo, išsakė linkėjimus tėveliams, draugams. Mokiniai dėkojo mokyklos direktorei, mokyklos direktorės pavaduotojai ugdymui, savo pirmajai mokytojai ir įteikė joms gėlių.

Šventės pabaigoje ketvirtokai savo svajones margaspalviais balionais paleido į dangų. Linkime, kad jos išsipildytų!

4 kl. mokytoja I. Bernatonienė