10 gegužės, 2018Daily Archives

Netradicinė pamoka „Bandyk, eksperimentuok, sužinok“

Gegužės 3 dieną 4 klasėje vyko netradicinė pamoka „Bandyk, eksperimentuok, sužinok“. Mokytojas Audrius Kazakevičius mokinius supažindino su fizikos mokslu ir kartu atliko keletą bandymų. Vaikai džiaugėsi, kad šioje pamokoje galėjo pabūti „tikrais mokslininkais“.

Mokiniams pamoka labai patiko.

4 kl. mokytoja I. Bernatonienė

Mokinių kūrybos atvirukų paroda „Tautiška giesmė“

Laisvės kovų muziejuje 2018 m. balandžio 16 d. – gegužės 31 d. eksponuojama rajono mokinių kūrybos atvirukų paroda „Tautiška giesmė“.

Šioje parodoje – ir Šeštokų mokyklos ketvirtos klasės mokinių Ligitos Galdikaitės, Ligitos Karauskaitės, Ligitos Jonavičiūtės, Viliaus Bubino, Skaistės Sapronaitytės, Austėjos Plonytės, Gabijos Burakovaitės kūrybiniai darbai.

Ligita Galdikaitė nupiešė Vinco Kudirkos portretą, kuris atrodo tikrai įspūdingai.

4 kl. mokytoja I. Bernatonienė

Žinių apie ES pasitikrinimas

Šeštokų mokyklos mokiniai gegužės 9 dieną pasitikrino žinias apie Europos Sąjungą, laikė Europos egzaminą. 9–10 klasių dalyvių buvo 13. Daugiausiai taškų surinko 10 klasės mokinė Laura Galdikaitė. Ji pateko į II turą, kuris vyks gegužės 16 dieną. Antra vieta atiteko Deimantei Tarnauskaitei (10 klasė), trečia vieta – Vasarei Tamašauskaitei (10 klasė). 7–8 klasių mokiniai (jų buvo 14) laikė Europos bandomąjį egzaminą. Geriausiai sekėsi 8 klasės mokinei Ugnei Klimavičiūtei, antra liko 7 klasės mokinė Gabrielė Zalieckaitė, trečias – 7 klasės mokinys Justinas Miliauskas. Sveikiname laimėtojus ir visus dalyvavusius.

Istorijos mokytojas R. Janulevičius