29 balandžio, 2018Daily Archives

Šeštokiečiai jubiliejiniame „English Just for Fun“

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijoje nuaidėjo dešimtasis rajoninis anglų kalbos festivalis „English Just for Fun“. Renginyje dalyvavo ir mūsų mokyklos 7–10 klasių mokiniai. Pasirodymų būta įvairių, netrūko muzikos, šokių, vaidinimų, situacijų, inscenizacijų ir, žinoma, geros nuotaikos!

Mūsų mokyklos mokiniai Laura Galdikaitė, Gytis Gliaudenius, Justinas Miliauskas, Patricija Skugorovaitė, Vasarė Tamašauskaitė, Deimantė Tarnauskaitė ir Karolina Šuminskaitė paruošė nuotaikingą, muzikalų, išraiškingą pasirodymą „Late Talent Show“. Laura ir Gytis į savo vakaro šou kvietė pasaulinio masto žvaigždes, kurios atskleidė savo talentus. O kad talentingi, tuo tikrai nesuabejojo publika, skirdama gausiausius aplodismentus ir pagyrimus.

Anglų k. mokytoja Sandra Ažukienė