26 balandžio, 2018Daily Archives

Ir dar kartą apie integruotas pamokas!

Pirmadienį 6 klasės mokiniams vyko integruota anglų k.-gamta ir žmogus pamoka „Food Pyramid“. Sveikos gyvensenos bei sveikos mitybos svarba diskutuojama įvairių mokomųjų dalykų metu, tačiau maisto tematika itin svarbi ir anglų kalboje. Taip ir gimė šios pamokos idėja.

Biologijos mokytoja pamokos pradžioje aptarė svarbiausius sveikos mitybos principus bei priminė maistingąsias medžiagas. Išmokę anglų kalba įvardinti maistingąsias medžiagas bei pakartoję maisto produktus, mokiniai kūrė savo sveiko maisto lėkštę. Praktinės užduoties metu mokiniai dirbdami poromis iš įvairių iškarpų suklijavo sveiko patiekalo pavyzdį bei jį pristatė anglų kalba.

Toks praktinis darbas mokiniams ne tik patiko, bet kartu ir padėjo iš arčiau susipažinti, kokius produktus ir kodėl turėtumėm rinktis dažniau, o kurių vengti.

Anglų k. mokytoja S. Ažukienė,
biologijos vyr. mokytoja R. Petrauskienė