29 kovo, 2018Daily Archives

S. Dailidė apie sveiką gyvenseną ir blaivias pramogas

2018-03-28 Lazdijų r. Šeštokų mokyklą aplankė LSS prezidentas Simonas Dailidė. Kažkada buvęs padauža, dėl blogo elgesio, vengimo mokytis ir svaigalų vartojimo išmestas iš kelių mokyklų S. Dailidė dabar yra blaivaus gyvenimo šalininkas, blaivių pramogų organizatorius, ekstremalių 25 m ledinės eketės varžybų iniciatorius, savo pavyzdžiu įkvepiantis gyventi kitaip bei nepasiduoti aplinkos poveikiui. LSS vadovas S. Dailidė 6–10 kl. mokiniams vedė renginį „Kaip išmokti pasitikėti savimi ir tapti nepriklausoma asmenybe?“. S. Dailidė susitikime su mokiniais dalinosi savo patirtimi, skatino juos rinktis linksmą, tikrumo ir atsidavimo idėjai kupiną sveiką gyvenimą, kvietė aktyviau savanoriauti sveiką gyvenseną skatinančių organizacijų renginiuose: festivaliuose ir sveikatingumo stovyklose.

Lazdijų r. Šeštokų mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, ugdymo karjerai koordinatorė J. Vaičeskienė