21 kovo, 2018Daily Archives

Integruota chemijos ir anglų kalbos pamoka “My new lab friend”

Kovo 21 d. mokykloje įvyko integruota chemijos ir anglų kalbos pamoka “My new lab friend”. Pamokoje mokiniai susipažino su virtualia chemijos laboratorijos aplinka „Crocodile chemistry“, anglų kalba išmoko įvardinti stiklinius cheminius indus, gebėjo juos pavartoti chemijos užduotyje. Iš pateiktų cheminių prietaisų ir indų grupėse vaikai sukūrė bei anglų kalba pristatė naują draugą. Pamoką vedė anglų kalbos mokytoja Sandra Ažukienė ir chemijos mokytoja Tatjana Radzevičienė.

Anglų k. mokytoja S. Ažukienė, chemijos mokytoja T. Radzevičienė

Dailyraštis rusų kalba, kaip paaiškėjo, visai smagus dalykas: mokyklai parvežtas II vietos diplomas

Kovo 21 d. 6 ir 7 klasės mergaitės: Ema Zdančiukaitė (7 kl.), Brigita Barynaitė (7 kl.), Dainora Šuminskaitė (7 kl.), Gabrielė Vievesytė (6 kl.) ir Skaistė Karauskaitė (6 kl.), dalyvavo dailyraščio rusų kalba konkurse Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijoje.
Sveikiname visas dalyves, o Emą Zdančiukaitę – laimėjus antrąją vietą.
Rusų k. mokytoja D. Vievesienė

Konkurso „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę?“ antrasis turas

Kovo 20 dieną Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijoje vyko antrasis konkurso „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę?“ turas. Tai jau dvidešimt trečiasis renginys. Mūsų mokyklai atstovavo dešimtos klasės  mokinės Laura Galdikaitė ir Vasarė Tamašauskaitė. Renginio dalyvius pasveikino vyr. srž. Tadas Murauskis, Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dainavos apygardos 1-osios rinktinės 108 kuopos kuopininkas, kartu įteikė prisiminimo dovanėles bei palinkėjo sėkmės. Į finalinį turą, kuris vyks Vilniuje, paklius trisdešimt geriausiai testą išlaikiusių mokinių.

Istorijos mokytojas R. Janulevičius