19 kovo, 2018Daily Archives

Netradicinė anglų k. pamoka “My town‘s ABC“

Kovo 13 d. 8 klasės mokiniams vyko netradicinė anglų k. pamoka. Pamokos tikslas – išmokti kuo daugiau žodžių, prasidedančių skirtingomis abėcėlės raidėmis. Mokiniai, dirbdami komandomis, fotografavo įvarius objektus, reiškinius, veiksmus, prasidedančius visomis abėcėlės raidėmis.  Nugalėtoja komanda ta, kuri gebės surasti ir nufotografuoti kuo daugiau skirtingų objektų.

Nors ir ryto būta gana vėsaus, bet komandinė dvasia neleido mokiniams nuobodžiauti. Tačiau, kaip sakoma, gera pradžia pusė darbo. Kita veikla, laukianti mokinių, yra nuotraukų apipavidalinimas bei pristatymas priešininkų komandai. Mokiniai taip pat parengs komandai-varžovei žodynėlį su naujai surastais žodžiais. Taigi, kaip sakoma, laukiame tęsinio.

Anglų k. mokytoja S. Ažukienė