16 kovo, 2018Daily Archives

Paroda „Knygnešys“

Kovo 16 dieną mokyklos bibliotekoje atidaryta paroda „Knygnešys“, skirta paminėti Knygnešio dienai. Ją organizavo lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Aurelija Paciukonienė ir bibliotekininkė Alma Vaišnienė. Parodoje galima pamatyti įvairios senos ir labai įdomios literatūros: laikraščių, knygų, vadovėlių, maldaknygių, brošiūrų, kurių leidimo metai nuo 1892 m. iki 1938 m. Dėkojame eksponatų savininkams, kurie mums paskolino labai įdomų turtą, kad sugebėjo išsaugoti, perduodant iš kartos į kartą, kad pamatytų visa mokyklos bendruomenė. Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja kartu su mokiniais padarė stendą apie Lazdijų rajono knygnešius. Paroda veiks visą kovo mėnesį. Kviečiame aplankyti.

Bibliotekininkė Alma Vaišnienė