7 kovo, 2018Daily Archives

Mokykloje – ir geografijos olimpiada, ir nuskinti laurai

Kovo 7 dieną Šeštokų mokykloje vyko rajoninė geografijos olimpiada. Joje puikiai sekėsi Vasarei Tamašauskaitei. Mūsų mokyklos atstovė iš visų rajono olimpiados dalyvių pasirodė geriausiai ir užėmė I vietą. Sveikiname Vasarę!!!

Geografijos mokytoja B. Jurkonienė

2018 m. Lietuvos mokinių dailės olimpiados rajoninis turas

Vasario 28 d. Lazdijų meno mokykloje vyko 2018 m. Lietuvos mokinių dailės olimpiados „Lietuvos sėkmės istorijos šimtmetis: praeitis, dabartis, idėja Lietuvai“, skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui, antrasis etapas. Jame dalyvavo Lazdijų Motiejaus Gustaičio, Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus, Veisiejų Sigito Gedos gimnazijų, Šeštokų, Aštriosios Kirsnos, Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės, Krosnos, Kučiūnų mokyklų, Lazdijų meno mokyklos ir jos Seirijų skyriaus jaunieji dailininkai.

Mūsų mokyklai atstovavo 10 kl. mokinė Laura Galdikaitė ir 9 kl. mokinės Agnė Malažinskaitė bei Patricija Skugorovaitė.

Dailės mokytoja R. Kulakauskienė

2018 m. Lietuvos mokinių technologijų olimpiados II etapas

Vasario  26 d. Lazdijų r. Kapčiamiesčio E.  Pliaterytės mokykloje vyko technologijų olimpiados II etapas, kuriame dalyvavo mokiniai iš 10-ies rajono mokyklų. Olimpiados tema „Šimtas ateities ženklų Lietuvai“.

Iš mūsų mokyklos savo darbus pristatė 10 klasės mokiniai Vasarė Tamašauskaitė ir Edvinas Petrauskas.

Technologijų mokytoja R. Kulakauskienė

„Mero pusryčiuose“ – chemijos žinovas

Lazdijų rajono savivaldybės ugdymo įstaigų mokytojai, mokiniai kasmet nekantriai laukia tradicinių Mero pusryčių, į kuriuos pakviečiami patys geriausi, talentingiausi ir sėkmingiausi rajono mokiniai, įvairių konkursų ir olimpiadų rajoninių turų pirmų vietų laimėtojai, šalies olimpiadų, konkursų, varžybų prizinių vietų laimėtojai ir juos rengę mokytojai. Kovo 7 d. Šeštokų mokyklai atstovavo 9 klasės mokinys Gytis Gliaudenius, kuris tapo chemijos olimpiados II turo 1 vietos nugalėtoju tarp Lazdijų rajono devintokų. Sveikinu jį ir linkiu ir toliau gilinti savo žinias nagrinėjant chemiją.

Chemijos mokytoja T. Radzevičienė