13 sausio, 2018Daily Archives

Laivės gynėjų dienos atspindžiai

Žvakučių šviesoje Šeštokų mokykloje aušo sausio 12 d. rytas. Skambant E. Masytės dainai „Laisvė“ prie kiekvienos tą Sausio 13-ąją žuvusiųjų už Lietuvos laisvę nuotraukėlės uždegėme atminimo žvakeles. Visose klasėse vyko pilietiškumo pamokos „Atmintis gyva, nes liudija“. Tyloje ir rimtyje pagerbėme visus kovojusius ir žuvusius už mūsų LAISVĘ.

Po pamokų mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai prisijungė ir dalyvavo  Šeštokų laisvalaikio salėje vykusiame renginyje – minėjime, skirtame Sausio 13-ajai, Laisvės gynėjų dienai, paminėti.
Istorijos mokytojai R. Janulevičius ir B. Jurkonienė

Rajoninė paroda-konkursas „Žiemos puokštė“

Kasmet vyksta rajoninė paroda-konkursas „Žiemos puokštė“, kurią organizuoja technologijų mokytojų metodinis būrelis. Jame dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai: Ugnė Kučinskaitė („Grįžulo ratai“) ir Mangirdas Bagdanavičius („Apsnigtas miškas“). Sveikiname Mangirdą, užėmusį antrąją vietą savo amžiaus grupėje, ir džiaugiamės, kad mūsų mokykloje aktyvūs mokiniai – ne tik mergaitės, bet ir berniukai.

Technologijų mokytoja R. Kulakauskienė