23 gruodžio, 2017Daily Archives

Svečių apsilankymas pas pradinukus

Lazdijų rajono bibliotekininkių teatriukas „Šakar Makar“ su spektakliuku „Raganaitės Džildos Kalėdos“ lankėsi pas Šeštokų mokyklos pradinukus. Visiems vaikams artistai dovanojo gerą nuotaiką.

Neužmiršo mažuosius mūsų mokyklos mokinukus aplankyti ir Kalėdų Senelis. Vaikams  jis padovanojo daug žaidimų, atrakcijų, siurprizų ir saldainių. Visi vaikučiai seneliui padėkojo ir pasveikino atliekamomis dainelėmis, eilėraštukais, šventiniais palinkėjimais.

Pradinių kl. mokytoja I. Bernatonienė

Beveik tradicinė Muzikinė kaukė

Paskutinę dieną prieš atostogas mokykloje linksminomės: vyko Muzikinės kaukės koncertas. Džiugu, kad įsitraukė beveik visų klasių atstovai – atsakingai ruošė pasirodymus, demonstravo kostiumus ir drąsą. Kai kam galbūt iššūkis buvo vien išeiti į sceną, pasirodyti viešai, kitiems – atlikti sidėtingą šokį, o dar kai kam ir gyvai padainuoti.

Kiekvienam, stebėjusiam renginį, manau, šovė į galvą mintis, kad mokykloje tikrai turime talentų, kai kurių, deja, dar neatskleistų… Tad labai norisi palinkėti, kad kiekvienas rastų savo sritį, atsiskleistų ir kitiems laistų pasigrožėti tuo, ką daro.