11 gruodžio, 2017Daily Archives

Piešinių konkursas „Žiemos fantazija“

NKKM kompiuterių mokykla rengė konkursą „Žiemos fantazija“ Lietuvos moksleiviams, besidomintiems informacinėmis technologijomis, dizainu. Mokiniai kūrė kalėdinius virtualius atvirukus. Mūsų mokyklos mokiniai taip pat pateikė darbus konkursui: Karolina Juodeškaitė (3 kl.) – „Kalėdų stebuklas“, Austėja Pranckevičiūtė (3 kl.) – „Kalėdų laukimas“, Miglė Klimavičiūtė (3 kl.) – „Žiema mano kaime“, Beatričė Kancevičiūtė (3 kl.) – „Nakties pasaka“, Jokūbas Ažukas (3 kl.) – „Naktis mieste“, Gytis Pakruopis (4 kl.) – „Žvaigždėta naktis“, Dorianas Murauskas (4 kl.) – „Žiema kaime“, Justina Gliaudeniūtė (6 kl.) –„Snieguotos Kalėdos“, Ema Zdančiukaitė (7 kl.) – „Svajonė“, Mangirdas Bagdanavičius (7 kl.) – „Eglutės“, Justinas Miliauskas (7 kl.) – „Žiema pro langą“.

Visi darbai  yra publikuojami interneto svetainėje  http://kaledos.nkkm.lt/index.php/atvirukai/1-atvirukai

Mokinius ruošė mokytojos G. Dvilinskienė, I. Bernatonienė, A. Kancevičienė

“Cut the chain of corruption“ („Nukirskime korupcijos grandinę“)

9–10 klasių mokiniai dalyvavo antikorupciniame renginyje. Inscenizacijoje “Cut the chain of corruption“ mokiniai anglų kalba pristatė labiausiai korupcijos gniaužtuose įstrigusias sritis bei pristatė būdus, kaip sumažinti šią plačiai visuomenėje įsišaknijusią ydą. 10 klasės mokinė K. Šuminskaitė samprotavo apie sąžiningumo, dorybės, atvirumo vertybes.

Anglų k. mokytoja S. Ažukienė