8 gruodžio, 2017Daily Archives

„Ugniagesio profesija – tai pašaukimas“

2017 m. gruodžio 8 d.Šeštokų mokykloje  vyko netradicinė Žmogaus saugos pamoka 5-8 klasių mokiniams “Ugniagesio profesija –  tai pašaukimas”. Joje dalyvavo Lazdijų rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos specialistai. Darbas vyko grupėmis. Pamokoje mokiniai atliko teorines ir praktines užduotis. Geriausiai pasirodžiusi grupė (8 klasės mokiniai) vyks į rajoninį konkursą atstovauti mūsų mokyklai.
Žmogaus saugos mokytoja B. Jurkonienė

Informatikos olimpiada

Gruodžio 8 d. vyko Lazdijų rajono 29-osios respublikinės moksleivių informatikos olimpiados antrasis etapas. Tuo pačiu metu vyko ir rajoninė 7–8 klasių informatikos olimpiada. Joje dalyvavo 2 mūsų mokiniai: Ugnė Klimavičiūtė (8 kl.) ir Justinas Miliauskas (7 kl.).

Mokytoja A. Kancevičienė

Edukacinė pamoka

6-7 klasės mokiniai dalyvavo netradicinėje edukacinėje pamokoje ,,Matematika Veisiejų regioniniame parke”.

Pirmos pamokėlės metu, moksleiviai sprendė užduotis susijusias su Veisiejų krašto istorija, skaičiavo dvaro parke augančio, antro pagal dydį Lietuvoje,  uosio skersmenį, taip pat skaičiavo užimamų dvaro pastatų plotą. Po atliktų užduočių vyko apskaičiuotų atsakymų  aptarimas ir įsivertinimas pažymiais.

Antroji pamokėlė  buvo skirta Kalėdinių žaisliukų  gamybai. Moksleiviai kantriai vėrė šiaudelius, iš jų rišo matematines figūras  ir pasigamino gražių Kalėdinių žaisliukų, kuriais galės pasipuošti savo eglutes.

Už įdomiai pravestas pamokas tariame nuoširdų ačiū Ernestai Baliutienei, Veisiejų regioninio parko lankytojų centro specialistei.

Matematikos mokytoja A.Kancevičienė