28 lapkričio, 2017Daily Archives

Kariuomenės dienos minėjime įteiktos jaunųjų šaulių uniformos

Lapkričio 23-ają visoje Lietuvoje minima Lietuvos kariuomenės diena. Šia proga Lazdijų Nepriklausomybės aikštėje vyko iškilmingas minėjimas, kuriame dalyvavo Lazdijų rajono savivaldybės vadovai, administracijos darbuotojai, mokyklų vadovai, svečiai ir jaunieji Lazdijų rajono šauliai. Lazdijų rajono meras A. Margelis rajono mokyklų vaMovams įteikė jaunųjų šaulių uniformų perdavimo aktą. Šiais metais jauniesiems šauliams perduota 50 naujų iš Lazdijų rajono savivaldybės lėšų nupirktų uniformų. Jaunųjų šaulių uniformų Lazdijų rajono savivaldybės mokyklų jauniesiems šauliams perdavimo akte pažymima: „Remdamasi Lazdijų rajono savivaldybės, Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dainavos apygardos 1-osios rinktinės ir Lietuvos šaulių sąjungos karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės bendradarbiavimo sutartimi ir siekdama ugdyti vaikų ir jaunimo pilietiškumą, patriotizmą, tautiškumą bei užtikrinti prasmingą ir sveiką vaikų ir jaunimo laisvalaikį, Lazdijų rajono savivaldybė perduoda jaunųjų šaulių uniformas rajono mokyklų jauniesiems šauliams ir linki jiems išaugti dorais Lietuvos Respublikos piliečiais, išsiugdyti ne tik fizinę ištvermę, bet ir tvirtą valią, išmokti prisiimti atsakomybę, ginti savo šalį ir jos tautines vertybes. Tikime, kad šalia Jūsų visuomet jausimės saugūs.“ Vienuolika Lazdijų r. Šeštokų mokyklos šaulių kartu su mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, l. e. mokyklos direktoriaus pareigas J. Vaičeskiene taip pat įsiliejo į šventės dalyvių gretas. Po iškilmingo minėjimo Nepriklausomybės aikštėje visi buvome pakviesti į Lazdijų kultūros centrą.

Mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, l. e. mokyklos direktoriaus pareigas J. Vaičeskienė

Konferencijoje apie švietimo istoriją – jungtinė komanda

Mūsų mokyklos mokinės Vasarė Tamašauskaitė ir Karolina Šuminskaitė, padedant gimnazistams Gytei Burinskaitei, Ignui Bučinskui ir Dinui Armaliui, vadovaujami istorijos ir geografijos mokytojos Birutės Jurkonienės bei istorijos mokytojo Roberto Janulevičiaus, lapkričio 17 d. dalyvavo Lazdijų krašto muziejaus organizuotoje konferencijoje apie mūsų krašto švietimo istoriją. Mokiniai parengė kraštotyrinę medžiagą apie išnykusias Krosnėnų ir Mikniškių pradines mokyklas.
Istorijos, geografijos mokytoja B. Jurkonienė

Smalsuolių, šnekuolių, išradinguolių komanda viktorinoje Lazdijuose

Lazdijų švietimo centras ir Lazdijų r. sav. administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius lapkričio 17 d. pakvietė rajono savivaldybės pradinių klasių mokinius į viktoriną „Mes smalsūs, šnekūs, išradingi“, kuri vyko Lazdijų r. sav. viešosios bibliotekos salėje. Šioje viktorinoje dalyvavo mūsų mokyklos 2-4 kl. mokinių komanda. Mokiniai iš anksto ruošė namų darbą: gamino emblemas, kūrė prisistatymą, ruošė bendrą kūrybinį darbą Tolerancijos dienai paminėti. Mokiniai viktorinoje atliko įvairias užduotis, stengėsi surinkti kuo daugiau taškų. Pasibaigus viktorinai bei susumavus visų komandų gautus taškus, dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir dovanėlėmis. Mokinius viktorinai ruošė spec. pedagogė-logopedė Skaistė Šerkšnienė.
Spec. pedagogė-logopedė S. Šerkšnienė