26 lapkričio, 2017Daily Archives

Tarptautiniame ir rajoniniame piešinių konkursuose dalyvauja mūsų mokyklos mokinės

Tarptautinis mokinių piešinių paroda-konkursas „Skriski, laisvas paukšti!“ skiriamas 1831 metų sukilimo kapitonės, karžygės Emilijos Pliaterytės 211-osioms gimimo metinėms paminėti. Jį organizuoja Lazdijų krašto muziejaus padalinys, Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės muziejus ir Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokykla.
Į tarptautinį mokinių piešinių parodą-konkursą išsiųsti ketvirtos klasės mokinių Ligitos Galdikaitės ir Austėjos Plonytės bei aštuntokės Gabijos Bagdonavičiūtės darbai.
Kitame, rajoniniame, vaikų piešinių konkurse „Verpstės interpretacija dalyvauja  Ema Zdančiukaitė bei Gabrielė Zalieckaitė iš 7 kl.