14 lapkričio, 2017Daily Archives

Baigėsi KINGS kvalifikacinis anglų kalbos ir matematikos olimpiadų etapas

Baigėsi Tarptautinis KINGS kvalifikacinis anglų kalbos ir matematikos olimpiadų etapai. Daugiau nei  30 000 dalyvių išsprendė olimpiadų testus ir geriausi iš jų pateko į didįjį žinių ringą – finalą, kuriame kingsiečiai susikaus dėl didžiųjų olimpiadų prizų! Mūsų mokyklos 23 mokiniai, taip pat dalyvavo olimpiadoje. Patekusieji į finalą gavo sertifikatus. Aktyviausi buvo mūsų mažieji pradinukai.  10 trečiokų ir 3 ketvirtokai  nepabijojo sudėtingų užduočių  ir atstovavo mokyklai. Šeštokai ir septintokai taip pat parodė puikias anglų kalbos ir matematikos žinias.

Sveikiname dalyvius ir linkime sėkmės didžiajame finale.

Informacinių technologijų konkursas

Mokykloje įvyko informacinių technologijų 7-8 klasių konkurso I etapas. Konkurse dalyvavo: Dainora Šuminskaitė, Ema Zdančiukaitė, Justinas Miliauskas, Agnė Šalaševičiūtė, Ugnė Klimavičiūtė ir Miglė Tamašauskaitė. Moksleiviai atliko jiems skirtas užduotis. Geriausiai sekėsi septintokui Justinui Miliauskui  ir aštuntokei  Ugnei Klimavičiūtei. Jie vyks į II rajoninį konkurso etapą.