13 lapkričio, 2017Daily Archives

Šiaurės šalių bibliotekų savaitė

Šiaurės šalių bibliotekų savaitė kviečia vaikus, jaunimą ir suaugusiuosius pakeliauti po salas Šiaurės šalyse. 2017 metų tema – „Šiaurės salos“.

Šeštokų mokyklos ketvirtos klasės mokiniai lankėsi Šeštokų miestelio bibliotekoje ir  skaitė ištrauką iš M. Kuno knygos „Lobių saloje“. Savo   mintis ir įspūdžius perteikė piešiniuose.

Vaikus svetingai pasitiko vyresn. bibliotekininkė Vilija Labenskienė. Ji  aprodė biblioteką, atsakė į mokinius dominančius klausimus, pavaišino  žolelių  arbata.

Vaikai vartė spalvingas knygeles, negalėjo atitraukti akių nuo iliustracijų, pasiėmė paskaityti į namus.

Ši išvyka mokiniams ne tik suteikė daug džiaugsmo, bet ir dar labiau paskatino visus domėtis literatūra, praplėtė vaikų akiratį.

4 kl. mokytoja I. Bernatonienė